Hakkımızda

2003 yılında İstanbul – Tuzla’da Birleşik Güven Gemi adıyla kurulan firmamız bu unvan altında uzman ve deneyimli kadromuzun başarılı çalışmalarıyla gemi tamir-bakım ve ağır çelik sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Firmamız 2010 yılında kurduğu yeni firması ile prefabrik ve hafif çelik sektörüne de hizmet kararı alıp Zirve Çelik Prefabrik ve İzolasyon unvanı altında birleşmiştir. Şu anda her iki sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  • image
  • image
  • image
  • image

2003’DEN BERİ ÇELİK’DE MÜKEMMELLİK

TEKLİF AL

Faaliyet alanlarımız;

– Prefabrik binalar ( konut, şantiye binaları, sosyal tesisler)
– Konteynır
– Yük konteynırı
– Soyunma odaları
– Wc – duş binaları
– Spor salonları
– Depo binaları
– Hangar – Fabrikalar
– Üst geçitler
– Tek – çok katlı endüstri ve sanayi yapıları
– Şantiye binaları
– Ağır çelik ve hafif çelik çatılar

Aylık Üretim kapasitemiz;

– Konteynır üretimimiz: 450 adet
– Demonte ( sandviç panel ) konteynır üretimimiz: 1.000 adet
– Prefabrik bina üretimimiz: 5.000m2
– Ağır çelik üretim ve montaj kapasitemiz: 1.000 ton

Zirve Çelik ve Prefabrik Yapı olarak bugün en yeni teknolojiyle üretim yapıyoruz ve hala daha çok yatırım yapmayı planlıyoruz.

Dünyanın en ileri teknoloji ürünü olan ve kaynaksız yapı teknolojisi ile yüksek standartta galvaniz yapı çeliği kullanarak üretim yapan Structure robot makine hattına sahibiz. Makine hattımızda prefabrik ve konteynırların çelik konstrüksiyon detayları SAP 2000 statik programında XSteel Strucad-Archiad mimari programıyla hazırlanmaktadır. ST-37 çelik kullanmıyoruz. Yüksek yoğunluklu ST-52 Çelik kullanılan konstrüksiyonun bağlantı noktalarında cıvata ve somun kullanmaktayız. Siyah sac ve kaynak kesinlikle
kullanılmamaktadır.